Skip to content

Koostisosad

ingredients

See sari loodi selleks, et viia Aafrika imelised taimed ülejäänud maailma. Taimede osas on Lõuna-Aafrika meie planeedi bioloogiliselt kõige mitmekesisema riigi esikolmikus ja need taimed toodavad mõningaid kõige võimsamaid teadaolevaid toimeaineid. Taimed korjatakse metsikust loodusest, sest nii on nende toime tugevam – Aafrikat ei ole võimalik väga taltsutada.

Tootevaliku kokkupanemisel saadi aru, et tuleb väga hoolikalt läbi mõelda, kust taimed pärinevad ja kuidas neid korjatakse.

Tuli välja, et metsikute puude viljade korjamine võib tuua kasu kõigile - kaasa arvatud puu ise. Maapiirkondade elanikud saavad palju vajatud sissetuleku vilju kogudes ja see lisab puudele väärtust, nii et neid ei võeta lihtsalt kütteks või toormaterjaliks maha.

Samuti avastati, et neid puid on seal väga palju. Aafrika on suur ja seal leidub palju metsistunud alasid. Praegu kasutatakse seal leiduvaid liike väikese protsendi ulatuses sellest, mis oleks võimalik.

Toimeainete valik

Pindaktiivsed ained – nad otsustasid mitte kasutada sulfaaditud pindaktiivseid aineid, kuigi see oleksid hinna madalal hoidnud. Need on nahale väga halvad ja naatriumlaurüülsulfaadilt naatriumkookossulfaadile üleminekul pole erilist vahet. Nad on kasutanud glükosiide ja aminohappepõhiseid pindaktiivseid aineid, mis on nahale palju leebemad ja kiiresti biolagunevad.

Säilitusained - nad uurisid palju võimalusi, mis hoiaksid tooted100% naturaalsetena, kuid enamgi veel, lisaks arvestaks ka Inimese Mikrobioomi Projekti leidudega. Meie nahal olevad mikroobid on naha tervise jaoks väga olulised, need tooted ei riku naha loomulikku tasakaalu.

Nad valisid säilitusaineks etanooli – see on kergesti lenduv (ei jää nahale), on loomulik ja ideaalne valik tundlikule nahale. Varem on olnud arusaam, et etanool kuivatab ja koorib nahka. See kehtib juhul, kui seda on tootes 50%, kuid see ei kehti siis, kui seda kasutatakse suhteliselt madalates kontsentratsioonides, lisatud õlid kompenseerivad veelgi võimalikku kuivatavat mõju.

Juuksehoolduse aktiivained - suur väljakutse. Nad püüdsid silikoonide ja kvaterniumide tekitatava tunde saamiseks asendada need puhtalt looduslike koostisosadega ning testrühmade tagasiside ei olnud hea. Kuue kuu pärast nad lõpetasid ja jätsid selle probleemi sinnapaika. Mida inimesed tahavad? Nad arvasid, et tahavad terveid juukseid. Parim viis selle saavutamiseks on mitte keskenduda kohesele heaolutundele. Tavalised kaubamärgid koorivad juuksed ja asendavad seejärel looduslikud õlid sünteetiliste õlidega.

Nad töötasid väga pehmete vahutavate ainetega, mis ei eemalda kehalt nii palju, ja kasutasid taimseid õlisid, et asendada looduslikud õlid juustel. Lühidalt öeldes vähendasid nad loomulike protsesside häirimist. Seega, kui olete valmis tooteid kaks nädalat proovima, peaksite nägema suurepäraseid tulemusi; kuid ärge oodake "paksemaid, täidlasemaid, siledamaid" juukseid koheselt. Kiired lahendused võivad kaasa tuua suuremaid probleeme ja Africa Organics hindab oma klientide pikaajalist tervist.

Emulgaatorid - Viimase kümne aasta jooksul on nad täiustanud oma võimet luua stabiilseid madala pH-tasemega emulsioone, mis on kiiresti biolagunevad ja 100% looduslikud. Africa Organicsi kehakreemid ja -palsamid on stabiliseeritud pH 5-ni (naha loomulik pH) ning need on suurepärased, et hoida mikroobid nahal ja peanahal tasakaalus.

Lõhnaained – toodetes on kasutatud puhtaid eeterlikke õlisid ja õlide arv on viidud miinimumini, et allergiliste reaktsioonide oht oleks väike. Ühe toote kohta kasutatakse ainult kahte või kolme õli.

Kasutades Africa Organicstooteid koged Aafrika looduslike koostisosade tõhusust ilma lisatud säilitusaineteta ning saad teadlikult ennast aidates tervendada ka Aafrikat.

Kõik tooted on kiiresti biolagunevad; neid kasutades aitate kaasa oma veevõrgustiku tervisele. Meid toetab ka Beauty Without Cruelty ja Vegan Society.

etEstonian