Skip to content

Eetika

Africa Organics on 100% naturaalne juukse- ja kehatoodete sari , mis on EcoCert akrediteeritud ja kasutab võimsaid, looduslikke orgaanilisi Aafrika tooraineid.

Brändi toetab Phytotrade Africa, visionäärne Fair Trade initsiatiiv, mis edendab kogukonnaprojekte sub-Sahara Aafrikas. Lisaks ka ‘Beauty without Cruelty’ (PETA) ja ‘Vegan Society’ poolt.

Sari on puhas kahjulikest kemikaalidest sealhulgas parabeenid, naftakeemiatooted, sulfaadid, silikoonid, loomsed toorained, etoksüülitud või PEG-toorained, propüleenglükool ja muud toorained, mis on Ecocerti standardi järgi punase lipuga tähistatud.

Africa Organics sarja välja töötamise ajal kasutati Ecocert ja COSMOS standardeid, millega ühendati enda eetilised väärtused. Nad uurisid andmeid biolagunevuse ja naha tundlikkuse kohta ning ka kõikide koostisosade tootmisprotsesse.

ethics
Photo: https://unsplash.com/@anniespratt

Aidates Aafrikat

Africa Organics tõestab, et valides looduslikud koostisosad ei too kaasa mitte-efektiivseid tooteid.

Vähemalt 5% toorainest pärineb Fair Trade, et panustada Aafrika kogukondadesse. Koostisosad on säästvalt hangitud sub-Sahara Aafrikast, millest saavad kasu maapiirkonnad.

Ettevõte teeb tihedat koostööd ettevõttega PhytoTrade Africa. Nad jälgivad metsiku saagi jätkusuutlikkust ning tagavad, et koristajatele makstakse ausalt ja kiiresti. Nii et iga kord, kui ostate Africa Organics toote, saab keegi Aafrika maapiirkondadest kasu.

Africa Organics sertifikaadid

Africa Organics on Ecocerti akrediteeritud 100% naturaalne juukse- ja kehahooldussari, mis kasutab Aafrika võimsaid looduslikke ja orgaanilisi taimseid koostisosi. Kõik toorained, mis tundlikule nahale ei sobiks, on välja jäetud.

Selle on heaks kiitnud ka Beauty Without Cruelty ja nad ei katseta oma tooteid loomadel. Ühtegi toorainet ei osteta tarnijatelt, kes kasutavad loomkatseid.

Kõik tooted on kiiresti biolagunevad ja neid kasutades aitad kaasa planeedi veevarude tervisele.

Africa Organics ei kasuta oma toodetes loomseid koostisosi ning kõik tooted on veganisõbralikud; heaks kiidetud ka Lõuna-Aafrika The Vegan Society poolt.

Sari ei sisalda kahjulikke kemikaale, sealhulgas parabeene, naftakeemiatooteid, sulfaaditud pindaktiivseid aineid, silikoone, loomseid saadusi, etoksüleeritud või PEG koostisosi, propüleenglükooli ega muid Ecocerti standardite järgi punase lipuga märgitud koostisosi.

Lisateavet Africa Organics eetika kohta saad lugeda siit.

africa_organics_ethics
etEstonian