Skip to content

Africa Organics Pood

Africa_organics_organic_products

100% naturaalsed, sertifitseeritud orgaanilised juuste- ja kehahooldus tooted

africa_organics_body_washes

Dushigeelid

Dushigeelides on kasutatud pH tasakaalus, biolagunevaid vahutavaid aineid, mis on su nahale ja ka planeedile kasulikumad.
Nahk ei tohiks kaotada selle loomulikku kaitset. Karmid pindaktiivsed ained võivad häirida naha barjääri funktsiooni ja häirida selle mikrobioomi.

africa_organics_body_lotion

Kehakreemid

Toodetes on kasutatud orgaanilisi õlisid ja taimseid toimeaineid, et toita ja niisutada nahka.
Õlid on külmpressitud mahepõllumajanduslikult kasvatatud seemnetest või pähklitest, et toita nahka ilma sünteetiliste kemikaalideta saastamata.

Africa_organics_shampoo

Shampoonid

Africa Organics shampoos use natural ingredients. This will give you an experience that is different from “normal” shampooing. You might notice that it does not foam as much as conventional shampoos but your hair feels amazing after using it. And you will notice that your hair grows healthier over time.

Africa_organics_conditioners

Palsamid & Juukseravi

Need tooted toidavad juukseid, aga nagu shampoonidegi puhul, pole neis "head enesetunnet" tekitavat sünteetikat. Nii juuksed kui ka planeet on nende toodete kasutamise eest tänulikud. Looduslikud õlid kaitsevad juukseid ning muudavad need tervemaks ja tugevamaks.

Africa Organics is Planeedisõbralik

Planet_friendly

Nende toodete kasutamine aitab arendada Aafrika maapiirkondi ja samal ajal kaitsta loodust. Kõik tooted on algusest lõpuni loodud planeedisõbralikuks. Lisateavet tootearenduse eetika kohta saate lugeda siit.

Peamised koostisosad , mida on kasutatud, on hoolikalt valitud ja rakendavad seda, mida loodus pakub. Toodete nimed kajastavad nende peamist koostisosa – Baobab, Marula, Kalahari Melon ja Mongongo.

Offers

etEstonian